تحقیق درباره هندسه تحلیلی - فوری آماده
تحقیق درباره هندسه تحلیلی
تحقیق درباره هندسه تحلیلی

تحقیق درباره هندسه تحلیلی

این محصول در قالب ورد (WORD)...

تحقیق درباره هندسه تحلیلی

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 8 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

 

 

هندسه تحلیلی شامل مباحثی چون بردارها ، معادلات حرکت پرتابه ، معادلات خط ، ضرب عددی و برداری، بردارها. مقاطع مخروطی که در هندسه یونان پا گرفت و امروزه با معادلات درجه دو بعنوان منحنی‌هایی در صفحه مختصات توصیف می‌شوند یونانیان زمان افلاطون این منحنی‌ها را فصل مشترک یک صفحه با یک مخروط می‌گرفتند که نام مقطع مخروطی از آن ناشی شده است. نکته‌ای که حائز اهمیت اشاره به این مسئله است که در مطالعات هندسه تحلیلی مختصات دکارتی از اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد زیرا توسط این مختصات ما می‌توانیم طول و عرض و ارتفاع اجسامی را که می‌بینیم به صفحه منتقل کرده و درباره آنها براحتی به مطالعه پردازیم.

 قیمت: 1,800 تومان

پس از پرداخت لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار میگیرد و میتوانید آن دانلود کنید، همچنین لینک دانلود به ایمیل شما نیز ارسال می شود.

سایر محصولات :

دانلود تحقیق درباره تاجر و شغل تجارت


پاورپوینت درباره عطار نيشابوري


دانلود طرح کارآفريني کافي شاپ


پاورپوینت درباره شهر باستانی همدان


دانلود گزارش کاروزی صنایع لاستیک


دانلود گزارش کارورزی شركت قند شيروان


دانلود گزارش کارورزی لوسمي ميلوئيدها دو مزم


دانلود گزارش کارورزی شركت آب و فاضلاب


دانلود گزارش کارورزی عمران پروژه خيام 18


دانلود گزارش کارورزی مرکز مشاوره و خدمات روانشناسی بامداد


دانلود گزارش کارورزی مجتمع تک واحد داده پردازی تون


دانلود تحقیق درباره فيثاغورث


تحقیق درباره بررسی عملکرد الگوریتم بهینه سازی توده ذرات (PSO )


دانلود تحقیق درباره زكرياي رازي


تحقیق درباره ويژوال C#


تحقیق درباره وضعیت کشاورزی در ایران


تحقیق درباره ورزش و جامعه پذیری


تحقیق درباره وحي


تحقیق درباره هوش مصنوعي


تحقیق درباره هنر و معماري كاشان


تحقیق درباره موسيقي


تحقیق درباره هندسه تحلیلیکلمات کلیدی :میzwnj شوند یونانیان شوند یونانیان زمان یونانیان زمان افلاطون مخروط میzwnj گرفتند توصیف میzwnj شوند مختصات توصیف میzwnj بردارها مقاطع مخروطی بعنوان منحنیzwnj هایی شده است هندسه تحلیلی میzwnj گرفتند فصل مشترک مخروط میzwnj نام مقطع ناشی شده هندسه میzwnj مختصات معادلات تحلیلی اهمیت اطمینان منحنیzwnj مطالعه تحقیق درباره هندسه تحلیلیمیzwnj شوند یونانیان شوند یونانیان زمان یونانیان زمان افلاطون مخروط میzwnj گرفتند توصیف میzwnj شوند مختصات توصیف میzwnj بردارها مقاطع مخروطی بعنوان منحنیzwnj هایی شده است هندسه تحلیلی میzwnj گرفتند فصل مشترک مخروط میzwnj نام مقطع ناشی شده هندسه میzwnj مختصات معادلات تحلیلی اهمیت اطمینان منحنیzwnj مطالعه