تحقیق درباره مفاهیم اولیه شبگه و نصب ویندوز سرور 2003 - فوری آماده
تحقیق درباره مفاهیم اولیه شبگه و نصب ویندوز سرور 2003
تحقیق درباره مفاهیم اولیه شبگه و نصب ویندوز سرور 2003

تحقیق درباره مفاهيم اوليه شبكه و نصب ويندوز سرور 2003

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 91 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید. لینک دانلود پایین صفحه     خوشبختانه دوران مشخص كردن IRO ، آدرس های I/O ، و میزان حافظه ابزار موجود در سیستم شما به تاریخ پیوسته است . Windows Server ۲۰۰۳ از ساده ترین فرآیند نصب هر سیتم عامل دیگر مایكروسافت كه تا كنون عرضه شده برخوردار است . هر چند ، سرور خود بخود نصب نمی شود ، این مقاله شما را در زمینه اتخاذ تصمیم های كلیدی و همچنین انتخاب های صحیح برای محیط كاریتان كمك می كند . در این مقاله با موارد زیر آشنا می شوید : ـ اقدامات اولیه و آماده شدن برای نصب یك سرور . ـ setup سیستم عامل Windows Server ۲۰۰۳ ـ ارتقاء به Windows Server ۲۰۰۳ . ـ بكارگیری سایر متدهای نصب . ـ انجام یك نصب Unattended . ـ نصب Windows Server ۲۰۰۳ از یك image . ـ نصب Windows Server ۲۰۰۳ با استفاده از Group policy و SMS . در این بخش از مقاله به فرآیند نصب سیستم عامل Windows Server ۲۰۰۳ پرداخته می شود . با پیشرفت های صورت گرفته در تكنولوژی های مایكروسافت طی سالیان گذشته ، بسیاری از...

تحقیق درباره مفاهيم اوليه شبكه و نصب ويندوز سرور 2003

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 91 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

 

 

 

  خوشبختانه دوران مشخص كردن IRO ، آدرس های I/O ، و میزان حافظه ابزار موجود در سیستم شما به تاریخ پیوسته است .
Windows Server ۲۰۰۳ از ساده ترین فرآیند نصب هر سیتم عامل دیگر مایكروسافت كه تا كنون عرضه شده برخوردار است . هر چند ، سرور خود بخود نصب نمی شود ، این مقاله شما را در زمینه اتخاذ تصمیم های كلیدی و همچنین انتخاب های صحیح برای محیط كاریتان كمك می كند . در این مقاله با موارد زیر آشنا می شوید :
ـ اقدامات اولیه و آماده شدن برای نصب یك سرور .
ـ
setup سیستم عامل Windows Server ۲۰۰۳
ـ ارتقاء به
Windows Server ۲۰۰۳ .
ـ بكارگیری سایر متدهای نصب .
ـ انجام یك نصب
Unattended .
ـ نصب
Windows Server ۲۰۰۳ از یك image .
ـ نصب
Windows Server ۲۰۰۳ با استفاده از Group policy و SMS .
در این بخش از مقاله به فرآیند نصب سیستم عامل
Windows Server ۲۰۰۳ پرداخته می شود . با پیشرفت های صورت گرفته در تكنولوژی های مایكروسافت طی سالیان گذشته ، بسیاری از مراحل نصب به شكلی ساده و آسان در آمده است .
بعنوان مثال ، شما هنوز هم بایداطمینان حاصل كنید كه سخت افزارتان توسط سیستم عامل پشتیبانی می شود یا خیر ، اما قابلیت
plug and play برنامه به شكل اتوماتیك اغلب سخت افزار ها را شناسایی و پیكربندی میكند . خوشبختانه ، دوران مشخص كردن IRO ، آدرس های I/۰ و میزان حافظه ابزار موجود در سیستم شما به تاریخ پیوسته است . در حقیقت ، Windows Server ۲۰۰۳ از ساده ترین فرایند نصب هر سیستم عامل دیگر مایكروسافت تا كنون بر خوردار است . هر چند ، سرور خود بخود نصب نمی شود .
شما كماكان باید مراحل متعددی را برای اطمینان از اینكه كل فرایند نصب نیازهای شما را برآورده می كند طی كنید . این مقاله شما را زمینه اتخاذ تصمیم های كلیدی و همچنین انتخاب های صحیح برای محیط كاریتان كمك می كند .
اقدامات اولیه و آماده شدن برای نصب یك سرور .
قبل از آغاز نصب واقعی Windows Server ۲۰۰۳ ، شما باید تصمیمات متعددی اتخاذ كنید . هر چقدر برنامه ریزی شما برای طی كردن این مراحل دقیق تر و بهتر باشد میزان موفقیت نصب شما نیز بیشتر خواهد بود .
مشخص نمودن حداقل نیازمندی های سخت افزاری .
اولین قدم در نصب ، حصول اطمینان از این نكته است كه آیا سخت افزار شما قابلیت های لازم برای نصب سیستم عامل را دارد یا خیر . بخاطر داشته باشید كه اگر چه نیازمندی های حداقلی برای سرعت
CPU و حافظه وجود دارد . در عین حال یك پیكربندی سفارش شده و توصیه شده نیز برای CPU و RAM موجود است . بخاطر برخورداری از حداكثر كارایی ، شما معمولاً باید از حداقل نیازمندی های سیستمی چشم پوشی كنید و بدنبال پیكربندی ها و تنظیمات سفارش شده ( و یا حتی بهتر از آن ) باشید . در جدول ۳.۱ نیازمندی های سیستمی Windows Server ۲۰۰۳ لیست شده است .
انتخاب یك نصب جدید یا یك ارتقاء .
اگر درحال حاضر در محیط ویندوز كار می كنید ، احتمالاً نیاز به انجام یك نصب جدید یا ارتقاء سرور فعلی خود دارید . هر یك از این روش ها از مزایای مخصوص بخود برخوردار هستند .
آیا باید یك نصب جدید انجام دهید ؟
مزیت اصلی یك نصب جدید در این است كه با نصب سیستم عامل از ابتدا ، شما كار خود را با یك سرور مناسب و شناخته شده آغاز می كنید . شما می توانید از اشكالاتی كه احتمالاً در سرور قبلیتان وجود داشته است پرهیز كنید ، كه این اشكالاتی یا بواسطه نرم افزارهای نامناسب و تنظیمات پیكربندی نادرست در سیستم شما بوجود آمده و یا برنامه های كاربردی نامناسب كه به شكل ناقص برروی سیستم شما نصب شده اند میتوانند عامل بروز این اشكالات باشند . بخاطر داشته باشید كه تمامی تنظیمات پیكربندی نصب قبلی شما از بین خواهند رفت . بنابراین اطلاعات مربوط به پیكربندی سرور خود را در جایی یادداشت كنید و از داده هایی كه قصد نگه داشتن آنها را دارید نسخه پشتیبان تهیه كنید . هنگام انجام یك نصب جدید ، شما می توانید از یك درایو دیسك سخت ( یا پارتیشن ) جدید استفاده كنید و یا درست مثل نصب قبلی ، این نصب جدید را بر روی یك دایركتوری متفاوت بر روی همان دیسك به انجام برسانید .قیمت: 6,000 تومان

پس از پرداخت لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار میگیرد و میتوانید آن دانلود کنید، همچنین لینک دانلود به ایمیل شما نیز ارسال می شود.

سایر محصولات :

دانلود تحقیق درباره تاجر و شغل تجارت


پاورپوینت درباره عطار نيشابوري


پاورپوینت درباره روانشناسي احساس و ادراک


دانلود طرح کارآفريني کافي شاپ


دانلود گزارش کاروزی صنایع لاستیک


دانلود گزارش کارورزی شركت قند شيروان


دانلود گزارش کارورزی لوسمي ميلوئيدها دو مزم


دانلود گزارش کارورزی شركت آب و فاضلاب


دانلود گزارش کارورزی عمران پروژه خيام 18


دانلود گزارش کارورزی مرکز مشاوره و خدمات روانشناسی بامداد


دانلود گزارش کارورزی مجتمع تک واحد داده پردازی تون


دانلود تحقیق درباره فيثاغورث


تحقیق درباره بررسی عملکرد الگوریتم بهینه سازی توده ذرات (PSO )


دانلود تحقیق درباره زكرياي رازي


تحقیق درباره ويژوال C#


تحقیق درباره وضعیت کشاورزی در ایران


تحقیق درباره ورزش و جامعه پذیری


تحقیق درباره وحي


تحقیق درباره هوش مصنوعي


تحقیق درباره هنر و معماري كاشان


تحقیق درباره موسيقي


تحقیق درباره هندسه تحلیلیکلمات کلیدی :windows server ۲۰۰۳ نصب سیستم عامل عامل دیگر مایكروسافت حافظه ابزار موجود دوران مشخص كردن خوشبختانه دوران مشخص زمینه اتخاذ تصمیم میزان حافظه ابزار های صحیح برای نصب windows server windows server server ۲۰۰۳ نصب جدید سیستم عامل سیستم شما نیازمندی های این مقاله سیستم server windows پیكربندی انجام اطمینان مقاله نیازمندی اتخاذ بخاطر تحقیق درباره مفاهيم اوليه شبكه و نصب ويندوز سرور 2003 windows server ۲۰۰۳ نصب سیستم عامل عامل دیگر مایكروسافت حافظه ابزار موجود دوران مشخص كردن خوشبختانه دوران مشخص زمینه اتخاذ تصمیم میزان حافظه ابزار های صحیح برای نصب windows server windows server server ۲۰۰۳ نصب جدید سیستم عامل سیستم شما نیازمندی های این مقاله سیستم server windows پیكربندی انجام اطمینان مقاله نیازمندی اتخاذ بخاطر