تحقیق درباره معرفی شهرستان شیراز - فوری آماده
تحقیق درباره معرفی شهرستان شیراز
تحقیق درباره معرفی شهرستان شیراز

تحقیق درباره معرفی شهرستان شیراز

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 20 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید. لینک دانلود پایین صفحه  شهرستان شیراز  در موقعیت جغرافیای 52  درجه  و 10 دقیقه  طول جغرافیایی و 29 درجه  35 دقیقه  عرض جغرافیایی قرار دارد .  به  لحاظ موقعیت نسبی  از شمال به ارتفاعات  قره چمن از سمت شرق   و جنوب  به اراضی کشاورزی و از  سمت غرب به محدوده خط لوله   گاز  و جاده آسفالته شیراز- ...

تحقیق درباره معرفی شهرستان شیراز

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 20 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

 

 

شهرستان شیراز  در موقعیت جغرافیای 52  درجه  و 10 دقیقه  طول جغرافیایی و 29 درجه  35 دقیقه  عرض جغرافیایی قرار دارد .  به  لحاظ موقعیت نسبی  از شمال به ارتفاعات  قره چمن از سمت شرق   و جنوب  به اراضی کشاورزی و از  سمت غرب به محدوده خط لوله   گاز  و جاده آسفالته شیراز-  کازرون محدود می شود . فاصله روستا  تا مرکز دهستان و مرکز بخش ( روستای خانه زنیان)   کمتر از 5 کیلومتر  و تا مرکز شهرستان  شیراز  حدوداً 30 کیلومتر  می باشد .

2- بررسی پیشینه تاریخی  و بناهای با ارزش تاریخی

 این روستا بیش از 200 سال   است که بوجود آمده و تنها بنای با ارزش تاریخی آن یک کاروانسرا است که امروزه به عنوان   محل نگهداری دام از آن استفاده می شود .

 

3- بررسی اقلیم روستا

  نحوه سکونت  فعالیت های  اقتصادی و همچنین  پراکندگی  سکونتگاه ها  تابعی از شرایط  و  داده های طبیعی  می باشد.  بدین لحاظ  قرار گیری روستا  بر روی آبرفت های   حاصل از فعل و انفعالات  دوره کواترنر  و میزان متوسط بارندگی 220 الی 310  میلیمتر در سال و متوسط   دمای سالیانه 6/17  درجه سانتی گراد ومیانگین حداقل و حداکثر   درجه حرارت  به ترتیب 8/3-5/40  درجه سانتی گراد و میزان رطوبت  نسبی بین 5/42  درصد در محدوده  و  مورد نظر  مجموعاً شرایط نسبی  را جهت فعالیت اقتصادی  و زیست  فراهم نموده   که روستای مورد مطالعه   نیز از این قاعده  مستثنی نیست .

  بر اساس بررسی های  انجام شده از منابع رسمی و غیر رسمی  سابقه سیل که منجر  به  خسارات جانی  ومالی گردد  گزارش نگردیده است  و ضعیت روستا بنحوی است  که ریزش های جوی  و رواناب های  سطحی از بستر  روستا خارج  می شود 

 قیمت: 3,200 تومان

پس از پرداخت لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار میگیرد و میتوانید آن دانلود کنید، همچنین لینک دانلود به ایمیل شما نیز ارسال می شود.

سایر محصولات :

دانلود تحقیق درباره تاجر و شغل تجارت


پاورپوینت درباره عطار نيشابوري


پاورپوینت درباره روانشناسي احساس و ادراک


دانلود طرح کارآفريني کافي شاپ


دانلود گزارش کاروزی صنایع لاستیک


دانلود گزارش کارورزی شركت قند شيروان


دانلود گزارش کارورزی لوسمي ميلوئيدها دو مزم


دانلود گزارش کارورزی شركت آب و فاضلاب


دانلود گزارش کارورزی عمران پروژه خيام 18


دانلود گزارش کارورزی مرکز مشاوره و خدمات روانشناسی بامداد


دانلود گزارش کارورزی مجتمع تک واحد داده پردازی تون


دانلود تحقیق درباره فيثاغورث


تحقیق درباره بررسی عملکرد الگوریتم بهینه سازی توده ذرات (PSO )


دانلود تحقیق درباره زكرياي رازي


تحقیق درباره ويژوال C#


تحقیق درباره وضعیت کشاورزی در ایران


تحقیق درباره ورزش و جامعه پذیری


تحقیق درباره وحي


تحقیق درباره هوش مصنوعي


تحقیق درباره هنر و معماري كاشان


تحقیق درباره موسيقي


تحقیق درباره هندسه تحلیلیکلمات کلیدی :درجه سانتی گراد سانتی گراد ومیانگین گراد ومیانگین حداقل 17nbsp درجه سانتی nbsp دمای سالیانه حداکثرnbsp nbsp درجه nbsp درجه حرارتnbsp وnbsp مورد نظرnbsp محدودهnbsp وnbsp مورد میزان رطوبتnbsp نسبی شده است درجه سانتی سانتی گراد ارزش تاریخی nbsp این دوره کواترنرnbsp 310nbsp میلیمتر روستا هایnbsp بررسی تاریخی کیلومترnbsp استnbsp فعالیت میزان وnbsp روستای تحقیق درباره معرفی شهرستان شیرازدرجه سانتی گراد سانتی گراد ومیانگین گراد ومیانگین حداقل 17nbsp درجه سانتی nbsp دمای سالیانه حداکثرnbsp nbsp درجه nbsp درجه حرارتnbsp وnbsp مورد نظرnbsp محدودهnbsp وnbsp مورد میزان رطوبتnbsp نسبی شده است درجه سانتی سانتی گراد ارزش تاریخی nbsp این دوره کواترنرnbsp 310nbsp میلیمتر روستا هایnbsp بررسی تاریخی کیلومترnbsp استnbsp فعالیت میزان وnbsp روستای